Zaproszenie na webinarium: Standard tworzenia międzynarodowych regionalnych partnerstw na rzecz dostępności"

Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych(FLOP)  zaprasza w dniu 14 listopada 2023 r. o godz. 11.00 na webinarium „Standard tworzenia międzysektorowych regionalnych partnerstw na rzecz dostępności NGO”. Partnerstwa międzysektorowe mogą stanowić podstawę do generowania nowych rozwiązań w zakresie zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

 

Webinarium będzie połączone z X. posiedzeniem Lubelskiego Partnerstwa na Rzecz Dostępności (LPnRD), którego Sekretariat prowadzi Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych. Kolejnym krokiem przekształcenia LPnRD w partnerstwo strategiczne, będzie wdrożenie standardów.

 

Celem „Standardu tworzenia międzysektorowych regionalnych partnerstw na rzecz dostępności NGO” jest przybliżenie ogólnych zasad partnerskiego podejścia do procesu wdrażania dostępności w ramach współpracy międzysektorowej na poziomie regionalnym. Standard powstał w oparciu o lubelski model tworzenia międzysektorowego partnerstwa  na rzecz dostępności, uwzględniającego współpracę sektora pozarządowego z sektorem publicznym i sektorem prywatnym.

 

Webinarium jest realizowane w ramach projektu pt. „Dostępne NGO na PLUS” sfinansowanego  przez  Narodowy  Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach  Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich  NOWEFIO na lata 2021-2030.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://tiny.pl/cl3qc

 

FLOP zaprasza Cię na zaplanowane spotkanie Zoom.

Temat: Webinarium “Standard tworzenia międzysektorowych regionalnych partnerstw na rzecz dostępności” w dniu 14 listopada 2023 r. o godz. 11.00

Czas: 14 lis 2023 11:00 Warszawa

 

Dołącz Zoom Spotkanie

https://zoom.us/j/94470838536?pwd=VTRiOFJ4ZDZuT0hSVmpHOHRKU21BUT09

 

Identyfikator spotkania: 944 7083 8536

Kod dostępu: 888018

 

Więcej na stronie:

https://liderzydostepnosci.pl/standardy-ngo-bez-barier/

English English Polish Polish
Skip to content