Zaproszenie na webinarium Przygotowanie i opublikowanie deklaracji dostępności z wykorzystaniem Generatora w dniu 26 kwietnia 2023 r.

Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych(FLOP)  i Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki (LFOON) zapraszają w dniu 26 kwietnia 2023 r. (środa) o godz. 12.00 na webinarium „Przygotowanie i opublikowanie deklaracji dostępności z wykorzystaniem Generatora.

 

Webinarium poprowadzą:

 

Jacek Zadrożny

https://linkedin.com/in/jaczad/

https://dostepnik.substack.com/

Ekspert do spraw dostępności

Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju

Ekspert w zakresie dostępności cyfrowej, bloger, podcaster, autor licznych publikacji na temat dostępności i technologii asystujących. Były naczelnik Wydziału Dostępności Cyfrowej w Ministerstwie Cyfryzacji, członek Rady Dostępności, Komitetu Monitorującego Program Operacyjny Polska Cyfrowa, Rady do spraw Cyfryzacji, Komisji Ekspertów przy Rzeczniku Praw Obywatelskich, ON Inclusion.

 

Piotr Osipa

https://www.linkedin.com/in/piotr-osipa-62495099/

Właściciel firmy Sulimo Software

Projektant systemów informatycznych, programista, manager, działacz na rzecz dostępności, twórca narzędzi na platformie deklaracja-dostepnosci.info.  Od 10 lat zarządza firmą dostarczającą systemy i usługi informatyczne dla podmiotów sektora finansów publicznych.

 

WEBINARIUM: Przygotowanie i opublikowanie deklaracji dostępności z wykorzystaniem Generatora.

 

Czas: 26 kwi 2023 12:00 Warszawa

 

Dołącz do spotkania Zoom

https://zoom.us/j/96971870734?pwd=dEF6Mkh3QTROLzhPdGk3WGQweThkZz09

 

Identyfikator spotkania: 969 7187 0734

Kod dostępu: 342076

 

Webinarium jest realizowane w ramach projektu pt. „Lubelscy Liderzy Dostępności na START”, realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Projekt jest realizowany przez Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych w partnerstwie z Lubelskim Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki.

 

Więcej o projekcie na stronach: www.flop.lublin.pl  i www.liderzydostepnosci.pl

 

 

English English Polish Polish
Skip to content